Hakkımızda

Başarılarını 1980 yılından bu yana sürdüren GÜRBÜZLER İNŞAAT inşaat sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Projelendirmeden başlayarak yapılan her işin anahtar teslimine kadar kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen GÜRBÜZLER İNŞAAT özellikle kamuya bağlı büyük işlerde ve özel olarak tasarlanan ve inşa edilen yapılarda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle yapılan her işi başarıyla tamamlamıştır.

Bulunduğu mevkiinin ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı hedefleyen GÜRBÜZLER İNŞAAT; gelişen inşaat teknolojisine paralel olarak yapılan işlerde kaliteye ve titizliğe dikkat ederek, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

1.KONUT PROJELERİ - Çok katlı apartmanlar – Villa ve evler 2.SANAYİ YAPILARI – Sanayi Siteleri – Fabrika binaları 3.İŞ MERKEZLERİ 4.ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ 5.HASTANELER 6.OKUL BİNALARI 7.TARİHİ ESERLERİN RESTARASYONU 8.ÇEVRE DÜZENLEMELERİ Gürbüzler İnşaaat olarak, Üst Yapı işleri ağırlıklı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ: Gürbüzler İnşaat olarak yürütmekte olduğumuz İnşaat hizmetlerimizi , taahhüt hizmetleri ve proje geliştirme hizmetleri olarak özetleyebiliriz. 1. Taahhüt Hizmetleri: – İnşaat taahhüdü: Gerek resmi ve gerekse özel sektör yatırımcı kuruluşlarının hazırlattığı projelere dayalı olarak çeşitli usullerle ihale edilen işlerin inşaat taahhüt hizmetlerini yüklenebilmektedir. – Proje-İnşaat taahhüdü: Yatırımcı kuruluşların talebine göre yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırmcı tarafından tercih edilen alternatifin projelendirilerek inşaat işleriyle birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır. – Anahtar Teslim İnşaat taahhüdü: Bu yöntemle söz konusu yatırımın fizibilitesi, projelendirilmesi, inşaat işleri yanında ayrıca teçhizatı ve tefrişatı ile birlikte işletmeye alınması dahil her türlü mühendislik ve işletmecilik hizmetlerinin yüklenilmesi söz konusudur.

Hizmetlerimiz 2

2. Proje Geliştirme Hizmetleri: – Öz Sermayeli Yatırım Hizmetleri Şirketlerimizin kendi kaynaklarını kullanarak temin ettiği araziler üzerinde, yapılan fizibilite ve piyasa araştırması çalışmalarının sonuçlarına ve söz konusu arazinin konumuna bağlı olarak gerekli projelerin geliştirilmesi ve inşaat işlerinin “anahtar teslim” yaklaşımına benzer bir anlayışla tamamlanarak piyasaya arz edilmesi süreçlerinden oluşmaktadır. – Gelir Ortaklığı veya Kat Karşılığı Yüklenici Hizmetleri Başkalarına ait araziler üzerinde, arazi sahibiyle yapılan sözleşme kapsamında; – Söz konusu arazinin konumuna ve imar şartlarına bağlı olarak gerekli projelerin hazırlanması, inşaatların tamamlanması ve satışından elde edilecek gelirin anlaşmadaki paylaşım oranlarına göre taksim edilmesi veya, – Önceden üzerinde anlaşılan paylaşma şekline göre, taraflara düşen adet ve büyüklükteki taşınmazların pay edilmesi, şeklindeki anlaşma modellerini benimseyerek hizmet vermekteyiz.